top of page

OD KONSTRUKTYWNYCH DYSKUSJI DO DOBRYCH PROJEKTÓW 

Nasze projekty są efektem komunikacji z inwestorem. Zadajemy pytanie, poddajemy pod wątpliwość – wszystko po to, aby zrealizować dobry projekt, który zadowoli klienta i będzie dobrą architekturą.

I'm a title. Click here to add your own text and edit me.

OD WIELKICH BUDYNKÓW DO DROBNYCH DETALI 

Nasze projekty są w skali makro – począwszy od obiektów użyteczności publicznej, hoteli, obiektów sportowych, biur – ale również w skali mikro – dopracowujemy detale wnętrz, umeblowania, materiałów wykończeniowych, oświetlenia.

OD DOBREJ ARCHITEKTURY DO DOBREGO SAMOPOCZUCIA

Nasze otoczenie determinuje nasze samopoczucie – projektujemy odpowiedzialnie, z dbałością o efekt finalny. Wierzymy, ze od dobrej architektury zależy też jakość życia. Czerpiemy inspirację ze zdobyczy architektury, techniki i sztuki na całym świecie, zachowując dbałość o rolę i oddziaływanie obiektu w skali lokalnej.

OD NOWOCZESNYCH OBIEKTÓW PO REWITALIZACJĘ ISTNIEJĄCYCH STRUKTUR

Projektujemy kompleksowo nowe obiekty i ich infrastrukturę, ale chętnie zajmujemy się przebudowami obiektów istniejących, szczególnie rewaloryzacja obiektów zabytkowych oraz projektowaniem w historycznym otoczeniu.

OD ODWAŻNYCH POMYSŁÓW PO DOBRE RZEMIOSŁO

Nasz zespół stanowią ludzie młodzi, otwarci i innowacyjni, lecz nasze dotychczasowe realizację pozwoliły nam zdobyć doświadczenie, które owocuje wysoką jakością projektów, docenianą i przez inwestorów, jak i przez wykonawców.

PRACA NA WYSTAWĘ SARP 2014 - "NAJLEPSZY PROJEKT PRACOWNI"
SPOTKANIA ARCHITEKTÓW - REWITALIZACJA - ŁÓDZKA ULICA
KAMIENICA NA ULICY KAMIENNEJ
bottom of page